راهله منیری

صابون های دست ساز

شخصاً بیشتر از 20 سال اگزمای شدید داشتم و بهترین دکترهای مدرن و سنتی رفته بودم اما درمان نشدم...
سال 97 در یک پروژه فیلمبرداری، خیلی اتفاقی وارد این حوزه شدم و بعد از این همه سال دردسر و ناراحتی بابت اگزمای پوستم، یه صابون دست ساز معجزه کرد...
تمام تجربه، اعتبار کاری و رشته دانشگاهیم رو کنار گذاشتم و از این کلاس به اون استاد رفتم... تا در نهایت یه کلاس مجازی کشور کره شرکت کردم...
در حال حاضر ماهانه حدود 300 کیلو صابون تو کارگاهم تولید میکنم و امیدوارم بتونم راه سخت و پرُهزینه ی آموزشی که گذروندم با تمام تجربیاتم رو، به آسونی و با مبلغ مناسب به همه علاقه مندان این حوزه آموزش بدم.
دوتیما تیمی از دختران پرتلاش سرزمینم ایرانه
که تلاش میکنن محصولاتی مفید برای زمین و انسان بسازن تا زندگی رو شادتر کنند.

صابون‌های دست‌ساز دوتیما با توجه به اینکه بخش عمده ترکیبات آن‌ها از منابع طبیعی استخراج می‌شود، مزایای زیادی نسبت به صابون‌های موجود در بازار دارند.
یکی از مزیت‌های برجسته صابون های دوتیما نسبت به صابون‌های کارخانه‌ای تمیز کردن پوست بدون ایجاد خشکی است. یعنی تجربه ناخوشایند کشیده شدن و پوسته پوسته شدن صورت و بدن بعد از شستشوی روزانه یا حمام تکرار نخواهد شد.

به جز این مورد می توان به شخصی سازی کردن این محصول از جمله شستشوی متناسب با نوع پوست و رفع چربی یا خشکی بیش از حد، لایه برداری، درمان عارضه‌های پوستی مثل جوش و آکنه، لک، خشکی، چروک، قارچ پوستی، و ... اشاره کرد.

نکته مهم این است که با شسشوی روزانه و استفاده از صابون متناسب با نوع پوست میتوان به رفع چربی یا خشکی بیش از حد، لایه برداری، درمان عارضه‌های پوستی مثل جوش و آکنه، لک، خشکی، چروک، قارچ پوستی، و ... اشاره کرد.

صابون های دست ساز دوتیما، پوست صورت یا بدن را به خوبی پاکیزه می‌کنند، بدون اینکه موجب خشکی پوست شوند. بنابراین رطوبت و چربی طبیعی پوست با وجود شستشوی روزانه توسط این صابون های دوتیما از بین نمی‌رود.

صابون های دست ساز دوتیما از منابع طبیعی و گیاهی مانند روغن آرگان، شی باتر، قهوه، کره کاکائو و انواع روغن های مفید برای پوست تهیه می‌شوند. هر کدام از این صابون های دوتیما دارای انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی مغذی هستند. بنابراین غیر قابل پیش بینی نیست که استفاده منظم از صابون‌های دست ساز طبیعی دوتیما، پوست را تغذیه کرده و مقاومت آن را افزایش می‌دهد. با تغذیه روزانه پوست، سلول‌ها کلاژن سازی را از سر می‌گیرند و جوانی و زیبایی خود را حفظ خواهند کرد.

نتی اکسیدان‌ها نقش مهمی در پیشگیری از آسیب دیدن پوست شما دارند. ما در صابون های دست ساز دوتیما از مواد طبیعی دارای آنتی اکسیدان استفاده می‌کنیم که باعث می‌شود اثرات اشعه‌های مضر خورشید، تنش‌های محیطی، آلودگی‌های موجود در هوا، مواد شیمیایی موجود در لوازم آرایشی و ... به میزان قابل توجهی خنثی شود.

خیلی از مشکلات و معضلات پوستی به تغذیه ناسالم ما برمیگرده، گروه دوتیما با علم و تخصص به شما مشاوره میده تا خیلی راحت با تغییراتی در سبک زندگی و تغذیتون بتونید به پوستی سالم و بی نقص برسید.

 

صابون های دست ساز راهله منیری