دوتیما گروهی از دختران سرزمین ایران است که با به روز ترین اطلاعات در حوزه ساخت شوینده های طبیعی ،گیاهان دارویی و طراحی های جذاب، محصولات خاصی برای شما عزیزان تولید میکنه.

محصولات دست ساز است و امکان تفاوت جزیی در رنگ و شکل وجود دارد.

لطفا در زمان خرید به حجم یا وزن ذکر شده در توضیحات دقت بفرمایید زیرا ممکن است گاهی تصور ما از اندازه ی محصولات در عکس نادرست باشد، پس ملاک اصلی شما تنها وزن و یا حجم ذکر شده می‌باشند.

در انتخاب و خرید محصولات خود لطفا دقت کافی را بفرمایید
به دلیل مقررات بهداشت
بعد از دریافت محصول امکان مرجوعی و یا تعویض کالا به دلایل سلیقه‌ای وجود ندارد.

تمام محصولات قبل از ارسال از لحاظ سلامت کالا چک میشود و اگر در مسیر برای بسته اتفاقی بیافتد تنها تا 24 ساعت درخواست خود را به همراه شماره فاکتور و علت بازگشت کالا ارسال بفرمایید تا امور مشتریان درخواست شما را بررسی کرده و طی یک روز کاری با شما تماس بگیرند. در این تماس، ممکن است از شما خواسته شود از محصول یا بسته خود که قصد بازگرداندن آن را دارید عکس ارسال نمایید و کمی تأمل نمایید تا مشکل شما بررسی شود.

درحال حاضر ارسال ها در روزهای یکشنبه و سه شنبه امکان پذیر است
و
سفارش های تهران طی زمان 2 روز کاری و دیگر شهرها طی 4 تا 7 روز کاری بعد از ثبت سفارش به دست شما می رسد، لطفا آدرسی که برای دریافت محصول ذکر می کنید آدرسی باشد که شخصی برای دریافت محصول حضور داشته باشد، در صورت عدم حضور شما و یا نادرست بودن آدرس، بسته ی شما به شرکت ما برگشت داده میشود و هزینه‌ی ارسال مجدد با شماست.

زمان ثبت سفارش هزینه ی کامل کالا را از طریق درگاه بانکی پرداخت می‌کنید و زمان تحویل کالا به مامور پست هیچ مبلغ دیگری پرداخت نمی‌شود.

نحوه ارسال
هزینه ی ارسال به تمام نقاط ایران و با هر مبلغ خرید که از ما کرده اید تفاوتی ندارد و مبلغ آن 40 هزار تومان می باشد.
تمام بسته های ارسالی به تمام شهر های ایران توسط پست ملی جمهوری اسلامی ایران (پیشتاز) انجام میشود.

اگر پس از تایم اعلام شده بسته ی خود را دریافت نکردید لطفا برای دریافت کد رهگیری مرسوله به پیج اینستاگرام dootima.rahgiri
و یا کانال تلگرام dootima.rahgiri مراجعه کنید.